O mnie

Robiłem w życiu dużo różnych rzeczy. Czasem mądrzejszych czasem mniej. Czasem ambitniejszych czasem mniej. Czasem bardziej destrukcyjnych czasem mniej. Z tych do wpisania w CV. Ratownik WOPR, Sternik Jachtowy, Motorowodny, Pilot (PPL(A)), Technik Dokumentacji Budowlanej, Inżynier z układów sterowania samolotami pasażerskimi, Magister z układów napędowych rakiet nośnych. W chwili obecnej serwisant systemów domofonowych (górnolotnie).

I tak sobie myślę.

Kiedy ktoś do was mówi, że jest przekonany, że to co robi to jest to. Kiedy pełen wiary opowiada o swojej pasji to… najprawdopodobniej kłamie. Gdzieś tam w głębi każdy z nas zastanawia się czy aby droga którą kroczy to właśnie ta właściwa droga. Czy aby nie mógłbym wybrać lepiej. Czy na pewno właśnie w tym chciałby się spełniać. Czy to jest właśnie to do czego mam predyspozycje. Niestety. Prawda jest taka, że nic na tym świecie nie jest pewne. A tym bardziej nasze wybory.

Każdy kto Ci mówi że został stworzony dla konkretnej misji… kłamie. W głębi serca ma wątpliwość.

Wybrałem muzykę. Opowiadanie o niej. Tworzenie. Czy to dobry wybór? Czy mam predyspozycje? Czy to jest faktycznie to do czego zostałem stworzony? … Nie wiem.

Sprawdzajcie.